Domů Pickles – kvašená zelenina kvasící nádoba. Výrobek moderní doby nakládací mísa s pružinou je v současnosti velice vyhledávaným a oblíbeným pomocníkem pro nakládání zeleniny. Hit letošního roku - nakládaná zelenina v nádobě na pickles. Podívejte se na další informace o pickles!
Hrnce na PICKLES o obsahu cca litry.
Při objednávce uveďte číslo hrnce. Mléčné kvašení, které během až dnů v nádobě proběhne, uchová a ještě znásobí. Nádobu umístěte na místo se stabilní teplotou. Hlavně ne k topení nebo na slunce. Kvašená zelenina nemá ráda střídání teplot.
Kvasná nádoba s objemem litrů s pevným a doléhajícím víkem a výpustným kohoutkem o průměru 4¨, je vyrobena z potravinářského plastu, který je tolerantní. Kdo by chtěl nakládat větší množství zeleniny pomocí mléčného kvašení častěji, udělá nejlépe, když si pořídí speciální kvasicí nádobu.
Na Pickles se používají nejlépe keramické nádoby menšího objemu ve. Naši předkové nechávali s oblibou kvasit zelí či okurky, které pak mohli. Nechejte kvasit tři až pět dní. Těsnění pro kvasnou zátku do plastových fermentačních nádob. Dvoukomorová kvasná zátka vhodná například pro plastové nádoby. Nádoba z potravinářského plastu včetně víka.
Neobsahuje otvory na vypouštěcí ventil a kvasnou zátku. Pozor dávejte nejen na kvasící nádobu, ale také na příbory, lžíce, misky, prkénka, struhadla… Před prací si ruce umyjte mýdlem, opláchnutí vodou nemusí stačit. Kvasící nádoba kónusová 30l. Mezopotámie, mezopotámské pivo . Takto upravenou zeleninu necháme stát 4–dní. Vyrobeno z robustního bílého. This Pin was discovered by Ivana Staňková.
Discover (and save!) your own Pins on Pinterest. Pak zeleninu přendej do nádoby a pořádně jí upěchuj. Nech – dní kvasit a pak jí dej do lednice, tím se kvasný proces zastaví.
Do nádoby dáme nastrouhanou nebo jemně nakrájenou zeleninu kořenovou, listovou, zelí. Necháme kvasit minimálně cca dnů. O nádobách, ve kterých je vhodné kvasit, jsem se zmiňoval v minulé kapitole.
Když už jednou naplníte kvašák určitými ingrediencemi, které. Kameninová kvasící nádoba. CO2) z kvasné nádoby, ale neumožní přístup vzduchu dovnitř, kvůli možné kontaminaci bakteriemi. Snadno tak můžete kvasit víno či ovoce přímo v demižonu.
Dobře umytou sklenici či keramickou nádobu naplníme směsí a zatížíme.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.